Ošetrenie pleti
Bratislava

Rezervácia termínu

Termín si môžete rezervovať telefonicky +421 944 264 449

Prevádzka: Radlinského 47, Bratislava –> Vyhľadať na mape

Hľadáte dokonalé miesto pre relax a zároveň miesto, kde sa môžete nechať hýčkať? Využite naše služby v rámci kozmetiky a ošetrenia pleti, ktoré sú vhodné nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Využite naše konzultácie a poradenstvo, aby sme vedeli vybrať ten najvhodnejší spôsob starostlivosti o vašu pleť. Pri ošetrení používame výhradne kvalitnú kozmetiku Janssen Cosmetics.

dievca plet osetrenie

Čistenie pleti pre ženy

Či už potrebujete dôkladné čistenie pleti alebo hydratáciu, to všetko zahŕňa povrchové čistenie, tonizáciu, nanesenie peelingovej masky, ultrazvukový peeling s pomocou skin scrubberu a ďalšie metódy, ktoré využívame pre dôkladnú starostlivosť o pleť, aby bola znovu krásna, pružná a získala späť svoju hebkosť a lesk.

Masáž tváre, ktorá rozjasní vašu pleť

V prípade, že máte citlivú pleť, nevadí. Vďaka našej profesionálnej starostlivosti a ošetreniu sa postaráme o rôzne druhy aj problematickej pleti. V Bratislavskom salóne si môžete vybrať aj neinvazívnu mezoterapiu, prostredníctvom ktorej zrelaxujete vďaka masáži tváre či nanášaní aktívneho séra, ktoré aktívne pôsobí na vašu pleť.

Páni si u nás prídu tiež na svoje, pretože veríme, že o svoju pleť by sa mali starať aj muži. Pánom ponúkame povrchové čistenie pleti s tonizáciou a enzýmovým peelingom, ktorý prepájame s relaxačnou a vyživujúcou masážou.

Masáž tváre a dekoltu i úprava obočia

V rámci našej kozmetiky si môžete vybrať aj masáž tváre a dekoltu, farbenie či úpravu obočia a čoraz viac obľúbenú lamináciu obočia s úpravou a farbením. Radi vám poradíme pri výbere vhodných krémov, toník a olejov podľa typu vašej pleti, aby vždy žiarila a pôsobila sviežo, pružne a hladko aj v náročných dňoch.
ošetrenie pleti