Regenerácia vlasov Bratislava

Rezervácia termínu

Termín si môžete rezervovať online na tomto odkaze , mailom alebo  telefonicky +421 905 233 333 .

Prevádzka: Radlinského 47, Bratislava –> Vyhľadať na mape

Máte poškodené vlasy alebo im chýba požadovaný objem a lesk? Prirodzene ich chce mať každá žena čo najkrajšie a zdravé. Vlasy sú tiež odrazom toho, ako sa o seba staráme a ich kvalita a úprava o nás veľa vypovedá. Máme dobrú správu. My sa o vaše vlasy staráme s radosťou a láskou.

vlasova regeneracia
regenerácia vlasov

Doprajte starostlivosť vašim vlasom

Málokto sa možno zamýšľa nad tým, že naše vlasy majú aj ochrannú funkciu, aj preto je dôležitá ich hĺbková regenerácia. Či už ide o slnečné žiarenie, znečistenie ovzdušia, prudkú klímu alebo dokonca aj nevhodnú stravu či nejaké ochorenie, to všetko môže vplývať na kvalitu našich vlasov. Často ich však poškodzujeme aj sami neodborným farbením, žehlením alebo kulmovaním, prípadne odfarbovaním, ba dokonca aj nekvalitnou vlasovou kozmetikou.

Nečudo, že potom vlasy pôsobia sucho, sú neforemné, zle sa rozčesávajú a strácajú svoju prirodzenú kvalitu ako je pevnosť, pružnosť alebo odolnosť. V horšom prípade vypadávajú alebo sa lámu.

Robíme s vyberanou vlasovou kozmetikou

Starajte sa o vaše vlasy a doprajte im potrebnú regeneráciu. V našom kaderníctve pristupujeme k vašim vlasom odborne a šetrne aj vďaka vyberanej vlasovej kozmetike v podobe regeneračných šampónov, kondicionérov a vlasových sprejov. Najprv sa na vaše vlasy pozrieme, dôsledne ich zanalyzujeme a následne vyberieme tú najlepšiu kúru, ktorú si práve vyžadujú.

Či už potrebujete revitalizáciu, obnoviť vnútornú štruktúru vlasov, doplniť živiny alebo hĺbkovú masáž, ktorá naštartuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky, vyberieme vhodné vlasové prípravky a metódy, aby vaše vlasy opäť pôsobili krásne, prirodzene a zdravo.

Regenerácia vlasov cena od: 45 €

vlasy regeneracia