Barber Bratislava

Rezervácia termínu

Vyberte si dátum a holiča v rezervačnom formulári. Ak si nie ste istí, radi vám pomôžeme vybrať vhodný termín a holiča. Termín si môžete rezervovať aj telefonicky +421 905 233 333.

Prevádzka: Radlinského 47, Bratislava –> Vyhľadať na mape

mlady muz u barbera
Aj páni si dnes môžu dopriať štýl a eleganciu vďaka perfektnému pánskemu strihu a úprave alebo strihaniu brady. Barber Bratislava je prototypom pánskeho holičstva, v ktorom sa o vás dobre postaráme. Spájame v ňom tradičné remeslo s modernými trendmi a kvalitnou kozmetikou. A navyše u nás zrelaxujete!

Klasický strih plný elegancie

Pánom ponúkame klasický pánsky strih strojčekom, nožnicový strih, postupku fade so zachovaním mužskej elegancie, ba dokonca holenie hlavy. Pri stylingu používame najkvalitnejšie vlasové prípravky, vďaka ktorým sme už mnohých mužov zmenili na nepoznanie.
klasicky strih
barber upravuje bradu

Úprava a strihanie brady, ktoré vyzdvihnú vašu mužskosť

Potrebujete holenie alebo úpravu brady? V Barber Bratislava ponúkame holenie brady s použitím britvy a holiacej štetky na zjemnenie pokožky. Na bradu nanášame účinný a relaxačný balzam po holení, vďaka ktorému vaša pokožka zostáva naďalej jemná a zrelaxovaná.

Postaráme sa aj o úpravu vašej brady s použitím strojčeka, nožníc alebo britvy – záleží podľa vášho želania. Používame pritom prvotriedne prípravky a balzam na bradu. Ak je potrebné, medzi našimi službami nájdete aj farbenie brady vďaka čomu dodáme vašej brade jednotnú farbu a dokonale zakryjeme nežiadané šedivé a farebne odlišné miesta na brade.

Či už máte radi tradičné prevedenia klasických pánskych strihov alebo potrebujete viditeľnú zmenu vizáže, váš look bude vyzerať vždy upravene a elegantne. Cíťte sa u nás ako skutoční džentlmeni, ktorí milujú starostlivosť o seba a vždy im záleží na tom, ako vyzerajú.

Barber cena od: 20 €