Balayage Bratislava

Rezervácia termínu

Termín si môžete rezervovať online na tomto odkaze , mailom alebo  telefonicky +421 905 233 333 .

Prevádzka: Blumental rezidencia, Radlinského 47, Bratislava – Staré mesto –> Vyhľadať na mape

Túžite po zmene, uvažujete nad inou farbou vlasov, ale vyhovuje vám viac prirodzenosť? Vďaka balayage technike môžete dosiahnuť vytúžený efekt, keďže farebné prechody na prvý pohľad vôbec nie sú jasne viditeľné. Navyše vaše vlasy budú vizuálne pôsobiť hustejšie. Navštívte náš salón v Bratislave na Radlinského ul. 47.
IMG_7848
IMG_0156

S balayage technikou vaše vlasy budú pôsobiť prirodzene

Balejáž alebo tzv. balayage je technika zosvetľovania vlasov, ktorá je založená na špeciálnom nanášaní farby a má veľmi blízko k umeniu. Vzišla z francúzskych kaderníctiev a doslova znamená maľovanie štetcom na vlasy. Nejde o klasický melír, keďže balajáž na dámskych vlasoch pôsobí oveľa prirodzenejšie. Ak túžite po vlasoch, ktorých pramene budú pôsobiť akoby boli mierne vytiahnuté slnkom, je určená práve pre vás.
 
 


Prirodzený efekt, ktorý vydrží niekoľko mesiacov

 

Pri balejáži zosvetľujeme iba pramienky na rozdiel od melíru, ktorý sa nanáša od korienkov alebo ombré, pre ktorý je typický farebný skok. Farebný prechod pri balayage technike je pozvoľný, takže aj keď vlasy postupne odrastajú, jej efekt sa nekazí a vydrží dlho. Dôsledne dbáme aj na to, aby boli ťahy dobre premyslené a farba sa plynule nanášala do dĺžok. Celkový efekt sa tak krásne a rafinovane prispôsobuje kontúram tváre a pôsobí harmonicky.

FullSizeRender (1)
D2C4C1C5-2847-4B25-92BF-9D194A2FC73C (1)

Kombinácia farieb, ktorá vás rozžiari

Či už potrebujete osviežiť prirodzený odtieň vlasov alebo vyskúšať iné odtiene farieb, na ktoré ste doteraz nemali odvahu, s technikou balayage si prídete na svoje. Čokoládové pruhy, zlatá blond alebo magické žiarivé akcenty v tmavých vlasoch, s kvalitnou balayage metódou vám necháme vyniknúť akúkoľvek vám prirodzenú kombináciu. 
 
 
Balayage cena od: 160 €