Kozmetika a ošetrenie pleti Bratislava

Rezervácia termínu

Termín si môžete rezervovať telefonicky +421 944 264 449

Prevádzka: Radlinského 47, Bratislava –> Vyhľadať na mape

Hľadáte dokonalé miesto pre relax a zároveň miesto, kde sa môžete nechať hýčkať? Využite naše služby v rámci kozmetiky a ošetrenia pleti, ktoré sú vhodné nielen pre ženy, ale aj pre mužov. V rámci nášho poradenstva vám ponúkneme najvhodnejší spôsob starostlivosti o pleť. Pri ošetrení používame výhradne kvalitnú kozmetiku Janssen Cosmetics.
kozmetika
cistenie pleti kozmetika

Čistenie pleti pre ženy

Nie je nad kozmetiku s vysoko účinnými aktívnymi látkami, ktoré sú vedecky overené a prinášajú mimoriadne výsledky v rámci pravidelnej starostlivosti o pleť. Doprajte si ošetrenie v každom veku. Radi vám poradíme aj z hľadiska typológie vašej pleti a zistíme, čo práve najviac potrebuje a ako ju vyživiť.

Či už potrebujete dôkladné čistenie pleti alebo hydratáciu, prostredníctvom našej kvalitnej kozmetiky sa postaráme o jej povrchové čistenie, tonizáciu či nanesenie peelingovej masky. Pri ošetrení a kozmetike využívame aj ultrazvukový peeling s pomocou skin scrubberu a ďalšie metódy, aby bola vaša pleť znova pružná a získala späť svoju hebkosť a lesk.

Staráme sa aj o citlivú pleť

V prípade, že máte citlivú pleť, nevadí. Vďaka našej profesionálnej starostlivosti a ošetreniu sa postaráme o rôzne druhy pleti. Dokonca aj o problematickú, ktorej môžeme prinavrátiť jej pôvodnú hebkosť a krásu. Pri ošetrení vyberáme to najlepšie z našej bohatej ponuky krémov, sér a kozmetiky na čistenie pleti a najvhodnejšiu procedúru. V našom salóne dokonca ponúkame aj neinvazívnu mezoterapiu, prostredníctvom ktorej zrelaxujete vďaka masáži tváre či nanášaní aktívneho séra, ktoré aktívne pôsobí na vašu pleť.

Kozmetika aj pre pánov

Páni si u nás prídu tiež na svoje. Veríme, že starostlivosť o pleť nie je iba výsadou žien a mali by sa o ňu starať aj muži. Pánom ponúkame povrchové čistenie pleti s tonizáciou a enzýmovým peelingom, ktorý prepájame s relaxačnou a vyživujúcou masážou.

Masáž tváre a dekoltu i úprava obočia

V rámci našej kozmetiky si môžete vybrať aj relaxačnú masáž tváre a dekoltu, farbenie či úpravu obočia a čoraz viac obľúbenú lamináciu obočia s úpravou a farbením. Radi vám poradíme, ako využívať vhodné krémy, toniká a oleje podľa typu vašej pleti, aby vždy žiarila a pôsobila sviežo, pružne a hladko aj v náročných dňoch.

vlasova kozmetika